vHack XT - Hacking Simulator

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.2 MB
  • Version 1.66
  • Dil İngilizce
  • Firma KF-Media Solutions
Simüle edilmiş bilgisayarınızı yükselterek en yeni yazılımları yükleyebileceğiniz bu oyunda sanal korsan olabilirsiniz.

En çok sevilen hacking oyunlarından birisi olan vHack XT - Hacking Simulator ile sanal korsan olabilirsiniz. Diğer oyuncular hakkında bilgi edinebileceğiniz bu oyunda dilerseniz oyuncuları hackleyedebilirsiniz. Bilgisayarınıza en yeni sürümü yükleyebileceğiniz oyunda cihazınızı güçlü ve donanımlı bir hale de getirebilirsiniz.

Donanım ve yazılım yükseltme gibi işlemler de yapabileceğiniz vHack XT oyununda diğer oyuncuları dilediğiniz zaman tarayabilir, kendi oyun içi cihazlarınıza Spyware yükleyebilirsiniz.

Zaman içerisinde hesabınıza para akışını hızlandırabileceğiniz bu oyunda bir küme oluşturarak arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, ekiplerinizle birlikte de çalışabilirsiniz. Küme sunucunuzu da yükseltebileceğiniz vHack XT oyununda diğer kümlere de saldırabilirsiniz. Sistemleri engelleme özelliğine de sahip olan bu oyunda kendi sanal Botnet'inizi oluşturarak sistemleri kontrol altına alabilirsiniz.

Yeni bilgisayarlar oluşturarak gücünüzü arttırabileceğiniz bu oyunda diğer oyunculara karşı mücadele edebilir, global lider olabilmek için çabalayabilirsiniz. Eğlenceli ve bir o kadar da bağımlılık yaratıcı vHack XT - Hacking Simulator oyununu deneyebilir, sanal korsan olabilirsiniz!

vHack XT - Hacking Simulator indir